درباره ما

تیم ابتکار، تعدادی از افراد متخصص و متعهد هستند که دور هم جمع شدیم تا با همفکری و تلاش زیاد، بهترین محصولات را در زمینه های مختلف تولید کنیم. با کمال افتخار آمادگی داریم تا محصول مورد نظر شما را به یک محصول واقعی تبدیل کنیم. تیم ابتکار ُ تعدادی از افراد متخصص و متعهد هستند که دور هم جمع شدیم تا با همفکری و تلاش زیادُ بهترین محصولات را در زمینه های مختلف تولید کنیم. با کمال افتخار آمادگی داریم تا محصول مورد نظر شما را به یک محصول واقعی تبدیل کنیم.

رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید

تیم ما، با کمال افتخار این آماده گی و تخصص را دارد که آنچه شما در ذهن خود دارید را به واقعیت تبدیل کند.

مهندس کاظم درج ور، فارغ التحصیلی مهندسی نرم افزار و متخصص تولید نرم افزارهای تحت ویندوز و وب، در سال 1382 شرکت ابتکار را با هدف تولید و فروش نرم افزار تاسیس نمود. هم اکنون به عنوان مدیر عامل این شرکت ، در زمینه تولید نرم افزارهای اتوماسیون اداری ، مالی و حسابداری، پزشکی و به طور خاص در زمینه هوشمند سازی شبکه حمل و نقل فعالیت میکند.

کاظم درج ور

مدیرعامل

مهندس محسن مصطفایی ، دارای مدرک کارشناسی مهندسی سخت افزار و مهندسی برق. از سال 1383 به صورت حرفه ای در زمینه تولید و توسعه نرم افزار و شبکه های کامپیوتری فعالیت میکند. هم اکنون به عنوان مدیر پروژه در شرکت ابتکار مشغول به فعالیت هست.

محسن مصطفایی

مدیر پروژه

تیم با نشاط ما

 • حامد نیکبخت

  حامد نیکبخت

  برنامه نویس ios

 • امیررضا عرفانیان

  امیررضا عرفانیان

  برنامه نویس اندروید

 • نعیمه قاسمی

  نعیمه قاسمی

  برنامه نویس وب

 • ندا نظری

  ندا نظری

  مسئول امور مالی

 • فاطمه شبانی

  فاطمه شبانی

  فروش و بازرگانی

 • الهام عرفانیان

  الهام عرفانیان

  برنامه نویس ویندوز

دوست دارید به جمع ما بپیوندید؟


جای شما بین ما خالیست!

برای ما مهم نیست که کجا هستید، اگر در خود نشاط و انگیزه کافی میبینید تا در کنار هم کار تیمی انجام دهیم، پس جای شما در بین تیم ابتکار خالیست. فقط کافیست درخواست خود را در صفحه تماس با ما، ارسال کنید.